Domowe obiady

Wpisy

 • środa, 05 marca 2014
  • Najciekawsze kuchnie świata

   Nikomu nie musimy chyba nawet mówić o tym, że gotowanie pod wieloma względami jest prawdziwą sztuką. Przecież aby móc przyrządzać naprawdę smaczne dania nie wystarczy zwykła znajomość jak największej ilości przepisów – trzeba przede wszystkim posiadać do tego swego rodzaju zmysł. Z drugiej jednak strony praktycznie każdy z nas przy dobrych chęciach będzie w stanie się tego nauczyć; trzeba tylko dobrze do tego podejść. Obecnie w samej tylko sieci możemy znaleźć wiele ciekawych materiałów związanych z czymś takim, zatem warto zacząć właśnie od tego.

   Niezwykle przydatne mogą tutaj być zwłaszcza przepisy kulinarne – aktualnie cechują się one tak ogromnym zróżnicowaniem, że praktycznie w każdej sytuacji znajdziemy wśród nich coś rzeczywiście dla siebie atrakcyjnego. Rzecz jasna, na samym początku warto wybierać dla siebie te najmniej skomplikowane z nich, i dopiero stopniowo zwiększać poziom trudności przygotowywanych przez siebie potraw.

   Wielu ludzi uważa, że gotowanie to prawdziwa sztuka eksperymentowania, zatem wcale nie musimy tu dokładnie przestrzegać takich przepisów. Najważniejsze jest jednak po prostu podejście do tego jak do doskonałej zabawy – dzięki temu bez wątpienia sprawi nam to mnóstwo przyjemności.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   perchesubma1980
   Czas publikacji:
   środa, 05 marca 2014 13:45
 • czwartek, 13 lutego 2014
  • Od tego się zaczęło

   Od zawsze przyglądałam się mojej krzątającej się po kuchni mamusi i „pomagałam” jej przy obiedzie. Kiedy już udało mi się kupić wyśnioną kuchnię – sama bardzo często gotuję. Do tej pory robiłam to tylko dla znajomych i rodziny, jednak ciągle mówili mi, że jestem niestety egoistką, gdyż niechętnie dzieliłam się przepisami. Wiele z takich potraw powstaje zupełnie niespodziewanie - nawet dla siebie chciałabym je spisać, by zapamiętać.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   perchesubma1980
   Czas publikacji:
   czwartek, 13 lutego 2014 11:00
 • wtorek, 11 lutego 2014

Kanał informacyjny

Opcje Bloxa